Hakkımızda

"www.eimza.com" EİMZATR Bilgi Güvenliği Hizmetleri A.Ş. tarafından onaylanmış ve EİMZATR ürünlerini sizlerle buluşturan bir web uygulamasıdır.

Değerlerimiz:

  • Güvenlik
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Hızlı İşlem
  • Uygun Fiyat
  • Satış Sonrası Hizmet

Neden Bizimle Çalışmalısınız ?

  • Hızlı Üretim ve Teslimat
  • Uygun Fiyat
  • Ücretsiz Teknik Destek
  • Milli Altyapı
  • Müşteri Memnuniyeti

EİMZATR Bilgi Güvenliği Hizmetleri Anonim Şirketi 21 Kasım 2011 tarihinde kurulmuş ve Ticaret Siciline tescil edilmiştir.Tüm altyapı ve test süreçlerini başarıyla tamamlayarak gerekli tüm kurum ve kuruluşlar tarafından denetimleri tamamlanmış, 03.02.2014 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu (BTK) tarafından Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) olarak ilan edilmiştir.İlan edildigi günden itibaren saatlerce hatta günlerce süren E-imza üretim sürecini sadece 15 dakikaya indirmiş ve sektöre öncü olmuştur.Halen en hızlı üretim yapan ESHS ünvanını korumaktadır.

İlan edildiği tarihten itibaren sertifikalarını SHA-256 özet algoritması kullanarak üretmektedir. Halen 50 ye yakın ilimizde 15 Dakikada   e-imza hizmeti vermektedir. 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu kapsamında yetkili Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) olarak elektronik imza, nitelikli elektronik sertifika hizmetlerini vermekle beraber elektronik imza, elektronik sertifikalar alanında yazılım ve geliştirme faaliyetleri ve e-imza entegrasyon çalışmaları da yürütülmektedir. Ayrıca Türkiye’nin en seçkin kurum ve kuruluşlarına Zaman Damgası hizmeti sunmaktadır. Kuruluşumuz altyapı konusunda TÜBİTAK ile işbirliğini tercih etmiştir. Bu nedenle % 100 Milli, Yerli ve Türkçe hizmet sunmaktadır. Ankara’daki Merkez binasında son teknoloji ve güçlü altyapısı ile verdiği hizmetini Hacettepe Üniversitesi Teknokentindeki AR-GE çalışmalarıyla hergün geliştirmektedir. EİMZATR profesyonel ekibi; kurumsal kimliği, fark yaratan hizmet anlayışı ve güvenilirliği ile ulusal ve uluslararası alanda Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı (ESHS) olarak ve sahip olduğu uluslararası geçerli Belge ve Sertifikalar ile elektronik imza, Zaman Damgası alanında, yeniliklerin öncüsü olmayı ve % 100 Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir kuruluştur. EİMZATR Bilgi Güvenliği Hizmetleri A.Ş sahip olduğu teknoloji ve bilgileri paylaşarak Türkiye’nin bilgi toplumu olma yolundaki hedefine katkıda bulunmayı kendine amaç edinmiştir.

Hızlı Üretim ve teslimat

EİMZATR altyapısı sayesinde başvuru merkezlerinden başvurunuzu yapmanızdan itibaren 15 dakika içerisinde elektronik imzanızı teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Teknik Destek ve Kurulum Hizmeti

Alanında eğitimli ve sertifikasyon sahibi teknik ekibimizle ürünlerinizi aldıktan sonra ve kullanım sürecinde ücretsiz teknik destek hizmetimizi alabilirsiniz. Yine elektronik imzanızın kurulumunu uzak masaüstü bağlantısı ile istediğiniz bilgisayara ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Milli Alt Yapı

EİMZATR Bilgi Güvenliği Hizmetleri A.Ş. sahip olduğu esnek ve milli altyapı ile en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Halihazırda Türkiye' de kamu ve özel sektörde kullanılan ürün ve yazılımların sağlandığı altyapı ile siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Uygun Fiyat

Gerek kamu gerekse özel sektörde meslek gruplarına yaptığımız özel fiyat çalışmalarıyla, gerekse de genel satışlarımız üzerinde uyguladığımız fiyat politikamız ile en uygun fiyatlar ile elektronik imza, zaman damgası ve yazılım çözümlerini sizlere sunuyoruz.

Yaratıcı Çözümler

İhtiyaçlarınızı analiz ediyor ve size en uygun çözümü yenilikçi yaklaşımımız ile sizlere sunuyoruz. Bu hizmetleri verirken de yine sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak ilkelerimizden vazgeçmiyoruz.

ÜST